• 12 (7)

За нашата продавница

Осветли вашата спална соба со стил!

Жеџијанг Yubo Одела копродукции, Ltd е професионална фабрика која производот лесна облека за повеќе од 14 години. Нашата компанија лоцирана во Yiwu, Кина и вклучувајќи дизајн, производство и маркетинг. Во вкупно 600 вработени и 150 комплети Santomy машина за плетење, 300 комплети машина за шиење. Годишниот капацитет е 16 милиони парчиња и излез вредност 123 милиони долари. Главен клиент е во САД, Европа, Канада, Јужна Кореја, Јапонија, Хонгконг и така натаму.

WhatsApp Онлајн Chat!