Контактирајте не

Жеџијанг Yubo Одела копродукции, ООД

адреса

No.617 аеродром патот, Yiwu, Жеџијанг 322.000

Е-пошта

372487903@qq.com

телефон

0579-89978891

0579-89978896

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!