вести производ

  • Жеџијанг Yubo Одела копродукции, ООД

    На лесна облека УПОТРЕБИ романот специјална опрема за производство на калапи долна облека. На лесна облека користи високо и нова технологија која произведува високо еластична плетени надворешниот облека, долна облека и високо еластична спортска облека, предизвикува вратот, половината, на колкот и така натаму ...
    Прочитај повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!