shape wear 009 factory and manufacturers | Yubo

обликот носат 009

Краток опис:

ние се стремиме да им помогне на жените да се чувствуваат прекрасен, не само за нивната облека, но, исто така, се и нивниот потенцијал. Помагање на жените да се најде доверба да се земе на светот. Нашата женска shapewear помага да се постигне тоа чувство. Направени од најдобрите материјали со повеќето иновативни дизајни, наоѓање на правото силуета за вашето тело е лесно како пита. Без разлика дали сте во потрага за целни стомак shapewear, бедро потенок, или со полно тело shapewear, ние го добивме вашиот задник опфатени


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  ние се стремиме да им помогне на жените да се чувствуваат прекрасен, не само за нивната облека, но, исто така, се и нивниот потенцијал. Помагање на жените да се најде доверба да се земе на светот. Нашата женска shapewear помага да се постигне тоа чувство. Направени од најдобрите материјали со повеќето иновативни дизајни, наоѓање на правото силуета за вашето тело е лесно како пита. Без разлика дали сте во потрага за целни стомак shapewear, бедро потенок, или со полно тело shapewear, ние го добивме вашиот задник опфатени


 • Тема:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!