Sport bra & yoga wear factory and manufacturers | Yubo

Спорт градник и јога облека

Краток опис:

Спорт мода нагласи квалитетот, вкусот, карактер и така на многу видови на мешавина на елементи на независен, во стилот на модата и млади жени во суптилната перцепција на грижата за општеството, испраќа чиста мода авангарда стил: се мешавина од "мода, елегантна, романтични, слободни и расте, метаморфоза во сржта на концептот на дизајнот, совршена интерпретација на современите плима луѓе неочекувано, елегантен и уметнички темперамент, во различни прилики да уживаат во ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спорт мода нагласи квалитетот, вкусот, карактер и така на многу видови на мешавина на елементи на независен, во стилот на модата и млади жени во суптилната перцепција на грижата за општеството, испраќа чиста мода авангарда стил: се мешавина од "мода, елегантна, романтични, слободни и расте, метаморфоза во сржта на концептот на дизајнот, совршена интерпретација на современите плима луѓе неочекувано, елегантен и уметнички темперамент, во различни прилики да уживате заедно со полот, уживаат ексклузивно вашиот уникатен аура. Компанијата се стреми да создаде поделба на потребите на облека и перцепцијата на општествената елита. Романтизам и дизајн комбинирање на суштината на источна култура се направи бренд уникатен, природен и едноставен, модерен, совршена и бесплатно


 • Тема:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!