• 12 (7)

Në lidhje me dyqan tonë

Ndizet gjumi juaj në stilin!

Zhejiang Yubo rroba Co, Ltd, është një fabrikë profesionale e cila produkt brendshme seamless për më shumë se 14 vjet. Kompania jonë ndodhet në Yiwu, Kinë dhe duke përfshirë projektimin, prodhimin dhe marketingun. Gjithsej 600 të punësuar dhe 150 grupe Santomy makinë thurje, 300 grupe qepëse. Kapaciteti vjetor është 16 milionë copë dhe vlera e prodhimit 123 milionë dollarë. konsumatori kryesor është në SHBA, Evropë, Kanada, Korea e Jugut, Japonia, Hongkong dhe kështu me radhë.

WhatsApp Online Chat!